ZARZĄDZANIE NAJMEM

Nadmorskie Centrum Nieruchomości Komercyjnych (NCNK) istnieje na lokalnym rynku turystycznym od 2010 roku jako operator zarządzający najmem prywatnych apartamentów. Nasz zespół specjalistów, doradców klienta, stałej kadry serwisowej lokali świadczy pełen zakres usług na każdym etapie Inwestycji - od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez doradztwo i koordynację realizacji aranżacji wnętrza, do profesjonalnego i efektywnego zarządzania powierzonym lokalem.

Podejmowane działania marketingowe pozwalają nam dotrzeć do szerokiego spektrum klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oferty wynajmu krótkoterminowego umieszczone są na wiodących platformach i portalach turystycznych zapewniając satysfakcjonujące obłożenie oraz wysokie zyski z wynajmu. Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, najmie i podnajmie, zarządzaniu obiektami wielorodzinnymi, usługach sprzątających i technicznych pozwala sprostać wymaganiom naszych kontrahentów i dynamicznych realiów rynkowych oraz zagwarantować najwyższy standard świadczonych usług dla klientów turystycznych

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Powierzając nam swoją nieruchomość do wynajmu zyskują Państwo profesjonalną obsługę, 100 % bezpieczeństwa finansowego i partnera znającego lokalny rynek nieruchomości. Naszym stałym klientom pomagamy również w sprzedaży nieruchomości z wypracowanym portfolio i marką własną, co potencjalnie zwiększa wartość nieruchomości. 

SZYBKA REZERWACJA

                              WYNAJEM APARTAMENTÓW:           +48 530 330 970, +48 530 330 965

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  rezerwacje@ncnk.pl