Poznaj nas bliżej!

Nadmorskie Centrum Nieruchomości Komercyjnych (w skrócie NCNK) działa na rynku nieruchomości Mierzei Wiślanej od 2010 roku. Kompleksowo, rzetelnie i skutecznie świadczymy usługi z zakresu:

1. pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości (numer licencji 17519) należącym do Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON). Wspieramy w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości położonych w pasie Mierzei Wiślanej i Żuław. Pomagamy w procesie wyceny obiektu (opiniujemy wartość nieruchomości), tworzenia atrakcyjnej oferty sprzedaży / wynajmu oraz jej komunikacji. Zajmujemy się nawiązaniem kontaktu z potencjalnym nabywcą oraz profesjonalną obsługą klienta. Towarzyszymy inwestorom w procesie poszukiwania, negocjacji oraz finalizacji transakcji zakupu nieruchomości.

2. doradztwo inwestycyjne na rynku nieruchomości nadmorskich – pomagamy w podjęciu bezpiecznej i korzystnej decyzji związanej z obrotem nieruchomościami. Przygotowujemy analizy oraz koncepcje modernizacji nieruchomości. Doradzamy w co zainwestować oraz jak wykorzystać i zaadaptować nieruchomość, aby zwiększyć jej wartość rynkową i/lub dochód z jej wynajmu na cele turystyczne. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia marketingu nieruchomości.

3. zarządzanie najmem krótkoterminowym – jesteśmy doświadczonym i lokalnie działającym operatorem wynajmu. Rozumiemy specyfikę rynku najmu miejscowości nadmorskich i wiemy jak wykorzystać ich potencjał. W naszej ofercie znajduje się ponad 170 nadmorskich apartamentów do wynajmu krótkoterminowego. Oferta zarządzania wynajmem apartamentu obejmuje m.in. promocję oferty – wypoczynku w obiekcie inwestora, prowadzenie biura rezerwacji, obsługę gości, sprzątanie lokalu oraz serwis techniczny.

4. wynajem nadmorskich apartamentów – w naszej ofercie wynajmu krótkoterminowego znajduje się ponad 170 nadmorskich apartamentów. W pełni wyposażone oraz o wysokim standardzie lokale znajdują są na terenie nowoczesnych osiedli mieszkaniowych lub w kameralnych kompleksach wypoczynkowych. Wszystkie apartamenty położone są na malowniczej Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem.

Wszechstronna działalność i wieloletnia praktyka sprawiły, że współpracujemy z licznymi podmiotami branżowymi: doradcami kredytowymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi, architektami wnętrz, projektantami budowlanymi, radcami prawnymi, księgowymi, jak również grafikami. Powierzając nam swoją nieruchomość na wynajem lub sprzedaż zyskują Państwo nie tylko profesjonalną obsługę, ale także szeroko pojęte działania z zakresu marketingu, aranżacji czy też doradztwa. Decydując się na kupno nieruchomości z naszej bazy zyskujecie Państwo sprawdzony i gotowy produkt inwestycyjny, który może przynosić zyski już od pierwszego dnia zakupu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, bierzemy udział w szkoleniach tak, aby być na bieżąco ze zmianami na rynku nieruchomości.


TOMASZ STEFAŃSKI - właściciel firmy Nadmorskie Centrum Nieruchomości Komercyjnych  - z wykształcenia mgr inż. gospodarki przestrzennej, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (nr. licencji 17519), licencjonowany zarządca nieruchomości (nr licencji 18322). Dzięki uprawnieniom zawodowym wraz ze swoim zespołem oferuje kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomości, zarządzania najmem, doradztwa inwestycyjnego, aranżacji wnętrz i szereg usług dodatkowych


KONTAKT:

tomasz.stefanski@ncnk.pl

tel. +48 503 503 131