Dodatkowe usługi

DORADZTWO INWESTYCYJNE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI:

  • Pomagamy w podjęciu bezpiecznej i korzystnej decyzji związanej z obrotem nieruchomościami. Doradzamy klientom w co zainwestować, wyszukujemy nieruchomości spełniające odpowiednia kryteria oraz szczegółowo opiniujemy wartość nieruchomości.
  • Określamy rentowność przedsięwzięć inwestycyjnych: analiza możliwości, kształtowanie funkcji, modernizacja, komercjalizacja, kompleksowa obsługa, wynajem lub sprzedaż. 
  • Monitorujemy rynek pierwotny i inwestycje deweloperskie na Mierzei Wiślanej.
  • Tworzymy oraz konsultujemy plany marketingowe nieruchomości użytkowych – nadmorskich apartamentów/ośrodków wypoczynkowych, aby bezpiecznie zwiększyć zysk i skutecznie podnieść wartość rynkową nieruchomości. Pomagamy w podjęciu trafnej decyzji związanej z zagospodarowaniem i obrotem nieruchomościami nadmorskimi.


ARANŻACJE WNĘTRZ

Zajmujemy się kompleksową realizacją wnętrz: od projektu po wykonanie. Współpracujemy z lokalnie działającymi firmami specjalizującymi się w aranżacji i realizacji wykończenia wnętrz nieruchomości. Home-Staging  oraz modernizacja wnętrza apartamentów zwiększy jego atrakcyjność co pozwoli wykorzystać w pełni jego potencjał i maksymalizować atrakcyjność oferty.